Kamila Nowak

„Kobieta jest skorpionem, którego ukąszenie sprawia przyjemność.”

Modelka: Kamila Nowak

Gabriela Kos

„W każdej silnej kobiecie jest pierwiastek słabości, który mężczyzna powinien chronić, nie wykorzystywać.”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Czerwone usta to trend w makijażu, który nie przemija. Ten kultowy kosmetyk podkreśla urodę modelki w klasyczny sposób. Delikatne podkreślenie oka kreską współgra doskonale. Czerwona sukienka jest idealna na każdą okazję. Stylizacja jest kobieca i delikatna. Odsłonięte ramiona w stylu „hiszpanki” sprawiają wrażenie luzu i wygody.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: Cienie do powiek w kolorze złota z powodzeniem można wykorzystać zarówno w dziennym, jak i wieczorowym makijażu. Ten kolor powieki współgra z czerwienią ust i otaczającą modelkę zielenią. Zielony to kolor szczęścia. Wygodna sukienka o tym kolorze poprawi samopoczucie każdej kobiecie. Magiczna atmosfera zdjęcia przypomina sceny z „Tajemniczego Ogrodu”. Czy możemy dołączyć do spaceru?

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji: Delikatny makijaż modelki typu „no make-up” nadaje naturalnego wyglądu. Modelka ma wspaniałą cerę, która nie potrzebuje dużej ilości kosmetyków. Delikatne podkreślenie atutów urody czyni cuda. Wygodna i dziewczęca stylizacja. Czarny kolor przełamano kwiecistą i wyrazistą kolorystycznie sukienką. Kapelusz dodaje elegancji temu zwiewnemu strojowi.

Modelka: Gabriela Koś

 

 

Ania Kuczynska

„Kobieta wybaczy ci wszystko oprócz jednego: tego, że jej nie kochasz.”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Za pomocą makijażu możemy podkreślić te atuty modelki, które uważamy za pomocne. W tym przypadku wydobyliśmy z twarzy modelki azjatyckie cechy, które stwarzają atmosferę dalekiego wschodu. Sesja buduarowa, która wykorzystuje kimono jako główny dodatek nadający charakteru zdjęciom. Kolorystycznie dobrany makijaż i ubiór idealnie do siebie pasuje.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: W tej stylizacji wykorzystano spokojny, stonowany makijaż, aby nie odwracać uwagi od stroju. Wyrównany koloryt skóry, lekko podkreślone oko i usta w zupełności wystarczą. Współczesna Indianka wykorzystuje akcesoria takie jak frendzle, pióra, koraliki i plecione wyroby. Przyjemne przeniesienie do folkowych klimatów Ameryki północnej.

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji:  Mocno podkreślone oko kontrastujące ze stonowanym makijażem to świetne rozwiązanie. Modelka wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Młodzieżowa stylizacja wykorzystująca klasyczne kolory czerń i biel. Spodnie denim, dodają luźnego stylu.

Modelka: Ania Kuczyńska

Justyna Szwed

„Nauczyłam się doceniać każdy dzień, kiedy stałam się dojrzałą kobietą. A stałam się nią, kiedy zaczęłam sama sobie wyznaczać cele, a nie przyjmować biernie, co przyniesie los.”

Makijaż: Dramatycznie przydymione oko jest gwarancją efektownego, wieczorowego makijażu. Cielista pomadka dyskretnie dopełnia makijaż prezentowany przez modelkę.

StylizacjaMała czarna jest zawsze idealna na wielkie wyjście. Sukienka wspaniale podkreśla atuty modelki. Stylizację dopełniają złote szpilki.

Modelka: Justyna Szwed

 

Anna Sarna

„Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie.”

Modelka: Anna Sarna

 

Magdalena Chmielewska

„Mężczyzna powinien zawsze dotykać kobiety tak, jak gdyby to był pierwszy i ostatni raz.”

Modelka: Magdalena Chmielewska

Aleksandra Stodolnik

Jeśli chcesz kochać się z kobietą, zrób to w sypialni. Jeśli chcesz ją uwieść, zrób to w tańcu.”

Modelka: Aleksandra Stodolnik

 

Karolina Kolatorowicz

„Kobieta musi w życiu sprawnie liczyć, choćby po to, żeby wiedziała, że ma liczyć na siebie.”

Makijaż: Makijaż modelki to mocne oko i neutralne usta. Kolor szminki doskonale koresponduje z kolorem stylizacji i dodaje świeżości.

Stylizacja: Pierwsza ze stylizacji to elegancki szyk stworzony nie tylko błyskiem cekinów, ale wspaniałym krojem sukienki o neutralnym, delikatnym kolorze. Całość wspaniale uzupełniają buty o podobnej kolorystyce. Natomiast druga ze stylizacji to sukienka o kroju marynarki to must have tego sezonu. Cekinowe wykończenie dodaje kreacji wieczorowego stylu. Wygoda i elegancja – to idealne połączenie.

Modelka: Karolina Kolatorowicz

Roksana Madera

„Dawniej pożądaliśmy kobiet, które ceniliśmy, teraz pożądamy kobiet, które kochamy.”

MakijażWKRÓTCE

StylizacjaWKRÓTCE

Modelka: Roksana Madera

Justyna Mazur

„Ciało kobiety, samo w sobie jest święte.”

MakijażMocne zaakcentowanie ust brązowym kolorem świetnie koresponduje z mocnym makijażem modelki.

Stylizacja: Pierwsza ze stylizacji to sesja buduarowa, które są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku. Nie ważna jest ilość garderoby, ale sposób, w jaki chcemy oddać piękno kobiety. 

Modelka: Justyna Mazur