Aleksandra Stodolnik

Jeśli chcesz kochać się z kobietą, zrób to w sypialni. Jeśli chcesz ją uwieść, zrób to w tańcu.”

Modelka: Aleksandra Stodolnik

 

Ania Pobidel

„Serce kobiety to ocean tajemnic.”

Modelka: Ania Pobideł

 

Karolina Nowak

„My, kobiety, jesteśmy jak pajęcza sieć. Jeśli choćby jedna nić wibruje, jeśli któraś z nas wpada w tarapaty, wiemy o tym wszystkie. W większości wypadków jesteśmy zbyt przerażone, samolubne lub niepewne siebie, by ruszyć z pomocą. Ale kto nas wesprze, jeśli nie my same?”

Modelka: Karolina Nowak

Anna Mik

„Każda kobieta jest dla mężczyzny bogiem, który może dokonać w nim cudu.”

MakijażModelka podkreśliła swoje kocie spojrzenie za pomocą gęstych i długich rzęs oraz różowego koloru na ustach.

Stylizacja: Pierwsza ze stylizacji to sesja buduarowa, które są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku. Nie ważna jest ilość garderoby, ale sposób, w jaki chcemy oddać piękno kobiety. Modelka czuje się pewnie w swoim komplecie bielizny i szpilkach, ponieważ atmosfera, jaką zapewniam na sesjach jest przyjacielska i profesjonalna.
Druga ze stylizacji to miejska stylizacja. Beżowy, ciepły płaszcz wspaniale koresponduje z bladoróżową torebką. Look kobiety pewnej siebie i gotowej na każde wyzwanie, które stawia przed nią dzień.

Modelka: Anna Mik

Daria & Iza Chojnackie

„Serce kobiety jest niezgłębioną tajemnicą…”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy plus burgundowa pomadka. Fantastyczny makijaż na wieczorne wyjście. Stylizacja inspirowana Lady Gagą. Połączenie srebra i czerni ze stylowymi futurystycznymi akcesoriami.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy plus burgundowa pomadka. Fantastyczny makijaż na wieczorne wyjście. Dziewczyny wyglądają zalotnie i świetnie o tym wiedzą. Stylizacja podkreśla ich długie nogi oraz kobiece kształty. Srebro, złoto, czerń i biel… czysta kokieteria.

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji: Performerki Chojnackie lubią makijaże odważne i bezkompromisowe. Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy z odrobiną różu na ustach. Eleganckie sukienki na jedno ramię z ozdobną falbaną. Mocno przylegający krój. Stylizacja idealna na imprezę pełną zabawy i niespodzianek. Wspaniale podkreśla ramiona, jednocześnie nie odsłaniając za dużo.

Makijaż i stylizacja do czwartej stylizacji: Performerki Chojnackie lubią makijaże odważne i bezkompromisowe. Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy z odrobiną różu na ustach. Bliźniaczki są „ID” identyczne, ale nie ich stylizacja. Super wyluzowana, kobieca wersja amerykańskich strojów drużyn koszykarskich. Dziewczyny z pazurem, które nie boją się ciekawych i kolorowych połączeń.

Modelki: Daria i Iza Chojnackie

 

 

Marta Piastowska

„Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta – sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.”

Makijaż: Ciemne smokey eye z czerwonymi ustami podkreślają urodę modelki w zamierzony seksowny sposób. Głębi spojrzenia dodają efektowne rzęsy. Czy te oczy mogą kłamać?

StylizacjaTa buduarowa stylizacja to zmysłowa i wygodna bielizna. Połączenie z perłami daje efekt ekstrawagancji i luksusu.

Modelka: Marta Piastowska

Monika Monia

„Strzeż się złej kobiety i nie ufaj dobrej.”

Makijaż: Czerwone usta to nieprzemijająca klasyka makijażu. Modelka ma na sobie minimalistyczny francuski makijaż podkreślający delikatnie urodę. Mniej znaczy więcej.

Stylizacja: Pierwsza ze stylizacji to klasyczna czerń w niecodziennym wykończeniu z połyskiem. Modelka prezentuje w zmysłowy, a jednocześnie delikatny sposób swoją stylizację.
Natomiast druga ze stylizacji to czerń i delikatnie przejrzyste materiały, wspaniale sprawdzają się w sesjach buduarowych. Stylizacja odkrywa kobiece ciało tylko tam, gdzie jest to niezbędne do wykreowania tajemnicy.

Modelka: Monika Monia