Gabriela Kos

„W każdej silnej kobiecie jest pierwiastek słabości, który mężczyzna powinien chronić, nie wykorzystywać.”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Czerwone usta to trend w makijażu, który nie przemija. Ten kultowy kosmetyk podkreśla urodę modelki w klasyczny sposób. Delikatne podkreślenie oka kreską współgra doskonale. Czerwona sukienka jest idealna na każdą okazję. Stylizacja jest kobieca i delikatna. Odsłonięte ramiona w stylu „hiszpanki” sprawiają wrażenie luzu i wygody.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: Cienie do powiek w kolorze złota z powodzeniem można wykorzystać zarówno w dziennym, jak i wieczorowym makijażu. Ten kolor powieki współgra z czerwienią ust i otaczającą modelkę zielenią. Zielony to kolor szczęścia. Wygodna sukienka o tym kolorze poprawi samopoczucie każdej kobiecie. Magiczna atmosfera zdjęcia przypomina sceny z „Tajemniczego Ogrodu”. Czy możemy dołączyć do spaceru?

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji: Delikatny makijaż modelki typu „no make-up” nadaje naturalnego wyglądu. Modelka ma wspaniałą cerę, która nie potrzebuje dużej ilości kosmetyków. Delikatne podkreślenie atutów urody czyni cuda. Wygodna i dziewczęca stylizacja. Czarny kolor przełamano kwiecistą i wyrazistą kolorystycznie sukienką. Kapelusz dodaje elegancji temu zwiewnemu strojowi.

Modelka: Gabriela Koś

 

 

Ania Kuczynska

„Kobieta wybaczy ci wszystko oprócz jednego: tego, że jej nie kochasz.”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Za pomocą makijażu możemy podkreślić te atuty modelki, które uważamy za pomocne. W tym przypadku wydobyliśmy z twarzy modelki azjatyckie cechy, które stwarzają atmosferę dalekiego wschodu. Sesja buduarowa, która wykorzystuje kimono jako główny dodatek nadający charakteru zdjęciom. Kolorystycznie dobrany makijaż i ubiór idealnie do siebie pasuje.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: W tej stylizacji wykorzystano spokojny, stonowany makijaż, aby nie odwracać uwagi od stroju. Wyrównany koloryt skóry, lekko podkreślone oko i usta w zupełności wystarczą. Współczesna Indianka wykorzystuje akcesoria takie jak frendzle, pióra, koraliki i plecione wyroby. Przyjemne przeniesienie do folkowych klimatów Ameryki północnej.

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji:  Mocno podkreślone oko kontrastujące ze stonowanym makijażem to świetne rozwiązanie. Modelka wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Młodzieżowa stylizacja wykorzystująca klasyczne kolory czerń i biel. Spodnie denim, dodają luźnego stylu.

Modelka: Ania Kuczyńska

Magdalena Chmielewska

„Mężczyzna powinien zawsze dotykać kobiety tak, jak gdyby to był pierwszy i ostatni raz.”

Modelka: Magdalena Chmielewska

Karolina Kolatorowicz

„Kobieta musi w życiu sprawnie liczyć, choćby po to, żeby wiedziała, że ma liczyć na siebie.”

Makijaż: Makijaż modelki to mocne oko i neutralne usta. Kolor szminki doskonale koresponduje z kolorem stylizacji i dodaje świeżości.

Stylizacja: Pierwsza ze stylizacji to elegancki szyk stworzony nie tylko błyskiem cekinów, ale wspaniałym krojem sukienki o neutralnym, delikatnym kolorze. Całość wspaniale uzupełniają buty o podobnej kolorystyce. Natomiast druga ze stylizacji to sukienka o kroju marynarki to must have tego sezonu. Cekinowe wykończenie dodaje kreacji wieczorowego stylu. Wygoda i elegancja – to idealne połączenie.

Modelka: Karolina Kolatorowicz

Ania Pobidel

„Serce kobiety to ocean tajemnic.”

Modelka: Ania Pobideł

 

Roksana Madera

„Dawniej pożądaliśmy kobiet, które ceniliśmy, teraz pożądamy kobiet, które kochamy.”

MakijażWKRÓTCE

StylizacjaWKRÓTCE

Modelka: Roksana Madera

Magdalena i Mariusz

„Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.”

MakijażWkrótce

Stylizacja: Wkrótce

Modelka: Magdalena Chmielewska

Model: Mariusz Kędzior

 

Karolina Nowak

„My, kobiety, jesteśmy jak pajęcza sieć. Jeśli choćby jedna nić wibruje, jeśli któraś z nas wpada w tarapaty, wiemy o tym wszystkie. W większości wypadków jesteśmy zbyt przerażone, samolubne lub niepewne siebie, by ruszyć z pomocą. Ale kto nas wesprze, jeśli nie my same?”

Modelka: Karolina Nowak

Natalia Majewicz

„Tak jak igła kompasu zawsze wskazuje północ, tak oskarżycielski palec mężczyzny zawsze znajdzie kobietę. Zawsze.”

Makijaż: Delikatne usta modelki zostały podkreślone pomadką o zbliżonym kolorze do naturalnego. Oko podkreślone ciemnobrązowym cieniem w stylu smokey eye.

Stylizacja: W pierwszej stylizacji można zauważyć, że dominującym kolorem jest czerwień. Delikatne złote dodatki wspaniale podkreślają ten krwisty i seksowny kolor. Biało-czarne tło jest idealne, wydobywa kolor na pierwszy plan.
W drugiej stylizacji modelka prezentuje stylizację bogatą w różne rodzaje materiału i faktury. Top i spódniczka pięknie podkreślają figurę, a sztuczne futerko przełamuje czarną stylizację innym kolorem.

Modelka: Natalia Majewicz

 

Ewelina Kisiel

„Dla kobiety jedyne naprawdę wygodne miejsce do płaczu to pierś mężczyzny.”

Modelka: Ewelina Kisiel