Justyna Szwed

„Nauczyłam się doceniać każdy dzień, kiedy stałam się dojrzałą kobietą. A stałam się nią, kiedy zaczęłam sama sobie wyznaczać cele, a nie przyjmować biernie, co przyniesie los.”

Makijaż: Dramatycznie przydymione oko jest gwarancją efektownego, wieczorowego makijażu. Cielista pomadka dyskretnie dopełnia makijaż prezentowany przez modelkę.

StylizacjaMała czarna jest zawsze idealna na wielkie wyjście. Sukienka wspaniale podkreśla atuty modelki. Stylizację dopełniają złote szpilki.

Modelka: Justyna Szwed

 

Anna Sarna

„Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie.”

Modelka: Anna Sarna

 

Magdalena Chmielewska

„Mężczyzna powinien zawsze dotykać kobiety tak, jak gdyby to był pierwszy i ostatni raz.”

Modelka: Magdalena Chmielewska

Ania Gorska

„Kobiecie wolno kochać, kogo zechce i ile razy zechce.”

Makijaż: W makijażu modelki postawiono na kontrast i odwagę. Delikatna uroda połączona z rudymi włosami o zdecydowanym cięciu i fioletowymi ustami, mówią dużo o kolorowym i bogatym wnętrzu ich właścicielki.

StylizacjaNaga nie znaczy goła. Jako fotograf posługuję się moim zmysłem artystycznym, aby sesje buduarowe pokazywały oprócz ciała przede wszystkim bogate wnętrze klientki.

Modelka: Ania Górska

 

Katarzyna Laura

„Droga do serca kobiety prowadzi przez jej poczucie humoru. Kobiety lubią mężczyzn, którzy je rozśmieszają.”

Makijaż: Mocne zaakcentowanie ust różowym kolorem świetnie koresponduje ze stonowanym makijażem modelki i czarną stylizacją.

Stylizacja: Uniwersalna czerń z mocnym dodatkiem czerwonych paznokci i różowej pomadki. Elegancka i szykowna czarna sukienka z golfem to klasyka obecna w prawie każdej kobiecej szafie.

Modelka: Katarzyna Laura

 

Monika Walczak

„Jeżeli kobieta nie żyje w dostatecznej mierze swoim ciałem, zacznie uważać ciało za wroga.”

Makijaż: Modelka prezentuje makijaż odpowiadający typowi urody. Brwi kolorystycznie dobrane do odcienia włosów. Pomadka w wyrazistym, różowym kolorze pięknie kontrastuje ze stylizacją.

StylizacjaPierwsza ze stylizacji jest seksowna, ale nie wyzywająca. Jeżeli czerń buduarowa to pewne, że efekt zdjęć będzie bardzo kobiecy i z klasą. Sensualna klasyczna stylizacja.
Natomiast druga stylizacja to czerwona bluzka z dobranymi spodniami w stylu „paper bag” to must have tego sezonu. Delikatnie, ale jednocześnie odważnie. Czerwień to manifestacja kobiecości.

Modelka: Monika Walczak

 

Marta Piastowska

„Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta – sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.”

Makijaż: Ciemne smokey eye z czerwonymi ustami podkreślają urodę modelki w zamierzony seksowny sposób. Głębi spojrzenia dodają efektowne rzęsy. Czy te oczy mogą kłamać?

StylizacjaTa buduarowa stylizacja to zmysłowa i wygodna bielizna. Połączenie z perłami daje efekt ekstrawagancji i luksusu.

Modelka: Marta Piastowska

Daniela Popowska

„Kobieta jest skorpionem, którego ukąszenie sprawia przyjemność.”

MakijażWKRÓTCE

StylizacjaWKRÓTCE

Modelka: Daniela Popowska

 

 

Marta Chrostowska

„Artystka to osoba wykonana ze stali zbrojonej, ugiąć się nie da, a złamać to już na pewno nie!”

Makijaż: Barwny makijaż prezentowany przez modelkę jest artystycznym wyrazem wizji makijażysty. Czary i czerwony kolor opowiadają historię, tak samo, jak obraz czy inne dzieło sztuki.

Modelka: Marta Chrostowska

 

Joanna Gacek

„Kobieta miewa w oczach błyski stokroć wymowniejsze od słów.
[…] gdzie kobieta wchodzi w grę, należy zawsze postępować bardzo ostrożnie.”

MakijażWKRÓTCE

StylizacjaWKRÓTCE

Modelka: Joanna Gacek