Gabriela Kos

„W każdej silnej kobiecie jest pierwiastek słabości, który mężczyzna powinien chronić, nie wykorzystywać.”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Czerwone usta to trend w makijażu, który nie przemija. Ten kultowy kosmetyk podkreśla urodę modelki w klasyczny sposób. Delikatne podkreślenie oka kreską współgra doskonale. Czerwona sukienka jest idealna na każdą okazję. Stylizacja jest kobieca i delikatna. Odsłonięte ramiona w stylu „hiszpanki” sprawiają wrażenie luzu i wygody.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: Cienie do powiek w kolorze złota z powodzeniem można wykorzystać zarówno w dziennym, jak i wieczorowym makijażu. Ten kolor powieki współgra z czerwienią ust i otaczającą modelkę zielenią. Zielony to kolor szczęścia. Wygodna sukienka o tym kolorze poprawi samopoczucie każdej kobiecie. Magiczna atmosfera zdjęcia przypomina sceny z „Tajemniczego Ogrodu”. Czy możemy dołączyć do spaceru?

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji: Delikatny makijaż modelki typu „no make-up” nadaje naturalnego wyglądu. Modelka ma wspaniałą cerę, która nie potrzebuje dużej ilości kosmetyków. Delikatne podkreślenie atutów urody czyni cuda. Wygodna i dziewczęca stylizacja. Czarny kolor przełamano kwiecistą i wyrazistą kolorystycznie sukienką. Kapelusz dodaje elegancji temu zwiewnemu strojowi.

Modelka: Gabriela Koś

 

 

_leave_comment_text