Daria & Iza Chojnackie

„Serce kobiety jest niezgłębioną tajemnicą…”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy plus burgundowa pomadka. Fantastyczny makijaż na wieczorne wyjście. Stylizacja inspirowana Lady Gagą. Połączenie srebra i czerni ze stylowymi futurystycznymi akcesoriami.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy plus burgundowa pomadka. Fantastyczny makijaż na wieczorne wyjście. Dziewczyny wyglądają zalotnie i świetnie o tym wiedzą. Stylizacja podkreśla ich długie nogi oraz kobiece kształty. Srebro, złoto, czerń i biel… czysta kokieteria.

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji: Performerki Chojnackie lubią makijaże odważne i bezkompromisowe. Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy z odrobiną różu na ustach. Eleganckie sukienki na jedno ramię z ozdobną falbaną. Mocno przylegający krój. Stylizacja idealna na imprezę pełną zabawy i niespodzianek. Wspaniale podkreśla ramiona, jednocześnie nie odsłaniając za dużo.

Makijaż i stylizacja do czwartej stylizacji: Performerki Chojnackie lubią makijaże odważne i bezkompromisowe. Mocno podkreślone, seksowne oko z długimi, gęstymi rzęsami. Pięknie podkreślony kontur twarzy z odrobiną różu na ustach. Bliźniaczki są „ID” identyczne, ale nie ich stylizacja. Super wyluzowana, kobieca wersja amerykańskich strojów drużyn koszykarskich. Dziewczyny z pazurem, które nie boją się ciekawych i kolorowych połączeń.

Modelki: Daria i Iza Chojnackie

 

 

_leave_comment_text