Ania Kuczynska

„Kobieta wybaczy ci wszystko oprócz jednego: tego, że jej nie kochasz.”

Makijaż i stylizacji do pierwszej stylizacji: Za pomocą makijażu możemy podkreślić te atuty modelki, które uważamy za pomocne. W tym przypadku wydobyliśmy z twarzy modelki azjatyckie cechy, które stwarzają atmosferę dalekiego wschodu. Sesja buduarowa, która wykorzystuje kimono jako główny dodatek nadający charakteru zdjęciom. Kolorystycznie dobrany makijaż i ubiór idealnie do siebie pasuje.

Makijaż i stylizacja do drugiej stylizacji: W tej stylizacji wykorzystano spokojny, stonowany makijaż, aby nie odwracać uwagi od stroju. Wyrównany koloryt skóry, lekko podkreślone oko i usta w zupełności wystarczą. Współczesna Indianka wykorzystuje akcesoria takie jak frendzle, pióra, koraliki i plecione wyroby. Przyjemne przeniesienie do folkowych klimatów Ameryki północnej.

Makijaż i stylizacja do trzeciej stylizacji:  Mocno podkreślone oko kontrastujące ze stonowanym makijażem to świetne rozwiązanie. Modelka wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Młodzieżowa stylizacja wykorzystująca klasyczne kolory czerń i biel. Spodnie denim, dodają luźnego stylu.

Modelka: Ania Kuczyńska

_leave_comment_text